ATLANTİS İNŞAAT

TAMAMLANAN PROJELER

 

WORLD ATLANTIS AVM

Efsaneyi yeniden inşa ettik…

Kurtköy’de, yüksek teknoloji ile inşa edilen World Atlantis, Atlantis İnşaat’ın en iddialı projelerinden biri. Atlantis mühendisleri tarafından dizayn edilen World Atlantis, farklı beğenilere uygun bir yaşam alanı sunarken, klasik alışveriş merkezi anlayışının dışında, modern mimarisiyle dikkat çekiyor.

Detaylar

PREMIUM RESIDANCE

Hayalinizdeki yaşam için akıllı bir yatırım…

İstanbul-Kurtköy’de inşa edilen Atlantis Premium Residence, bölgedeki ilk “Residence” konseptli proje olma özelliğini taşıyor. Yüksek teknoloji ve ileri derece mühendislik harikası olan bu projede, modern bir anlayışla tasarlanmış Home-office’ler ve 5 yıldızlı otel konforunda evler bulunmaktadır.

Detaylar

HOBİ EVLERİ

Yeni ve sıcak bir yaşamın adresi…

İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de inşa edilen Hobi Evleri, Grup Atlantis İnşaat’ın yenilikçi ve müşteri memnuniyetini önemseyen karakterini yansıtmaktadır. Atlantis Hobi Evleri, sadece 4 katlı olan binaları ve toplam 72 dairesiyle, özlediğiniz “mahalle yaşamı”nın güzelliklerini size yaşatacak, kalabalıktan uzak bir “özel” yaşam alanı sunacak.

Detaylar

ANGEL LIFE KURTKÖY

İhtiyaç duyabileceğiniz her şey bir arada…

İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de inşa edilen Angel Life, ortak katılım projesi olarak inşaa edildi. Angel Life Sitesi, 7000 metre karelik alanda 48 daire ve 10 dükkandan oluşmaktadır.

Detaylar

PASHA APARTMANI

Sade ve modern çizgiler bir arada…

İstanbul-Kurtköy’de inşa edilen, sade ve modern çizgilerin buluştuğu Pasha Apartmanı, 16 daire ve 5 dükkandan oluşmaktadır.
Detaylar

ÇAM KOZA RESIDANCE

Huzurlu ve modern yaşamın adresi

İstanbul-Kurtköy’de inşa edilen Çam Koza Residance,

İlk müteahhitti tarafından yarım bırakılan Çam Koza Residance, Atlantis inşaat tarafından tamamlanarak toprak sahiplerine teslim edildi.

Detaylar