Özetlersek…

  • A sınıfı müteahhit firma.
  • 16 yıllık tecrübe.
  • 29 başarıyla sonuçlanan proje.
  • 378 güvenli konut.
  • Binlerce mutlu insan.

Siz hayal edin, biz inşa edelim.

Atlantis İnşaat bir UMT Grup Şirketidir,

Atlantis markasıyla 2006 yılında girilen inşaat sektöründe, inşa ettiği projelerle kazançlı yatırımların kapılarını aralayan Atlantis; konut, işyeri  inşası, gayrimenkul satış ve yatırım danışmanlığı alanlarında faaliyetlerine uzman kadrosu ile devam etmektedir.

“A Sınıfı Müteahhitlik Belgesi” sahibi olan şirketimiz, villa, konut, ticari yapılar ve sanayi yapıları inşa etmektedir.

Atlantis İnşaat olarak, gelecekteki yapıların estetik, teknik ve mimari anlayışını, çağın ilerisinde bir tasarım yaklaşımı ve gelişmiş mühendislik teknikleriyle, bugünden hayata geçirmekteyiz.

Atlantis İnşaat topluma, çevreye, doğaya ve insana saygısı olan, sorumluluklarının farkında bir firmadır. Yapıların inşa süreçlerinde de sorumluluklarını asla unutmaz; tasarımları, faydası bol yapılara dönüştürür. Atlantis İnşaat imzasını taşıyan yapılar, her detaya azami özenin gösterildiği bir anlayışla hayat bulmakta, bu anlayış yapının her metrekaresinde gözlemlenebilmektedir.

İnşa edilmiş ya da edilecek bütün projeler, UMT Grup A.Ş. ve Atlantis’in kalite, güven ve tasarım güvencesi altındadır.

Özetle;

İnşaat, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, villa ve konut inşaatı, sanayi ve ticari yapılar alanlarında, müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteden taviz vermeyen bir anlayışla çalışan Atlantis İnşaat, profesyonel ekibiyle hedeflerini sürekli geliştirerek, dünya inşaat sektöründe söz sahibi olan Türk firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

Deneyimlerimizin ışığında yürüdüğümüz yolda; müşteri memnuniyetinden, mükemmele ulaşma çabamızdan, sürekli gelişme ve fark yaratma anlayışımızdan taviz vermeden; insana, topluma, çevreye ve doğaya saygımızı koruyarak, marka ve kurum değerlerimizin devamlılığını sektörde öncü bir yer edinerek sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin, günümüzün yaşam anlayışına paralel olarak değişen, ihtiyaç ve beklentilerine; bilgi birikimimiz, profesyonel deneyimimiz ve teknolojinin sunduğu en gelişmiş olanaklarla cevap vererek güvenilir ve kaliteli yaşam merkezleri yaratmak. Bu yaratım süreci içinde ve sonunda oluşturduğumuz kurum kültürümüzü ve yönetim felsefemizi, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle paylaşmak.